SporPaketim.net İndrimlerle Açıldı!

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3428
  Anonim
  Ziyaretçi

  8538W.jpg
   
  SporPaketim spor yapanlara ve yapmak isteyenlere, forma girmek ve formunu korumak isteyenlere keyifli, sağlıklı, indirimli ürün ve hizmetleri bir arada sunuyor. Abonelerine her ay ürünlerden oluşan bir kutu gönderiyor, faydalı bilgiler içeren bilgi ve motivasyon bültenlerini her hafta e-posta adreslerine iletiyor ve her ay bir şehirde spor etkinliği düzenliyor.

  SporPaketim kutularında spor ekipmanı/aksesuarı, form/diyet ürünü, doğal ürün, spor besin desteği, sürpriz ürün, kuruyemiş/kurumeyve, fit tarif, motivasyon magnet ve etkinlik giriş kartı yer alıyor.

  75 TL, 105 TL, 129 TL fiyatldrıyla 3 farklı paketten istediğinizi seçerek ister kendiniz, isterseniz de hediye etmek için aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İçeriklerinin sitede yer aldığı paketlere ilişkin kutular özenle oluşturarak adresinize teslim ediliyor. Kutunuz geldiğinde beğenmezseniz ya da tek seferlik kutu almak istiyorsanız ilk kutunuz size ulaştıktan sonra tek tıkla aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. 

  SporPaketim hakkında daha fazla bilgi almak ve aboneliğinizi başlatmak için http://www.sporpaketim.net ‘i ziyaret edebilirsiniz.

  Web Sitemiz: https://www.sporpaketim.net/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.