Su Kaçağı Servisi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3848
  Anonim
  Ziyaretçi

  GmXE52.jpg
   
  DYqEM6.png
   
   
  Evinizin veya iş yerlerinizin mutfak, banyo, wc, gibi alanlarınızdan pis su veya temiz su tesisatları ayrıca kombi ile ısınma sağlıyorsanız odanızda bulunan kalorifer peteklerinize bağlı tesisat hatlarından su kaçağına bağlı sızan sular hem size hem de komşularınıza hasar verebilir.
   
  Anka tesisat bünyesinde bulunan profesyonel su kaçağı tespit cihazları ve uzman personelleri ile  su kaçağına %100 çözüm üretmektedir. Su kaçağı servis talebiniz sonrasında en geç 1 saat içinde su kaçağına müdahale ediyoruz.Evinize gelen ekibimiz kırmadan su kaçağı bularak onayız doğrultusunda uygun fiyatlar ile onarım hizmeti de vermektedir.
   
  Su Kaçağı Olması Durumunda Yapılması Gerekenler
   
  •             Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olduğunu anladığınız anda dış kapı önünde bulunan su vanasını sıcak su tesisatınız da kaçak varsa kombi altındaki kırmızı renkli vanayı kapatın
  •             Oda duvarlarında bulunan elektrik priz etrafında su kaçağına bağlı ıslaklık, prizlerin içinden su geldiğini görürseniz hemen elektrik sigortalarını kapatın.
  •             Kombiniz de su seviyesini gösteren gösterge sürekli sıfıra iniyor veya su eksiltiyorsa hemen kombiyi kapatmalısınız.
   
  Mutfak Tezgahı Altından Su Çıkıyor
   
  Mutfakta bulunan su kaçakları genelde sıcak su tesisatında özellikle gece yarısı patlaması ile meydana gelmektedir. Bulaşık yıkanırken sıcak suya ihtiyaç duyulduğundan sıcak su çok fazla miktarda kullanıldığından mutfak temiz su tesisat boruları kalitesiz ve/ya işçilik hatalarından kaynaklı patlaması kaçınılmazdır.
   
  Tuvaletten Alt Kata Su Sızıyor
   
  Tuvaletler su kaçaklarının oluştuğu alanlardan biridir. Tuvaletten geçen tesisatların zamanla kalitesini kaybetmesi, şebeke suyun basınçlı gelmesi tesisat borularında su kaçağına neden olmaktadır. Tuvalette bulunan atık su pimaşlarını kameralı su kaçağı tespit cihazı ile görüntüleyerek su kaçağını tespit etmektedir. Temiz su tesisatında su kaçaklarını ise akustik dinleme cihazı ile noktasal olarak tespit etmektedir.
   
  Banyodan Alt Kata Su Akıyor
   
  Banyodan alt kat komşunuza sızan sular için anka tesisat kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanmaktadır. Atık su tesisatlarında oluşan çatlak, eğim yetersizliği veya tıkanıklıklar pimaş görüntüleme cihazları ile tespit edilmektedir.
   
  Üst Kattan Akan Sular İçin Ne Yapılmalı
   
  Genelde banyo tavanlarında veya oda tavan ve duvarlarınızda ıslanmaya bağlı boya hasarları oluşuyorsa üst kat komşunuzun tesisatında su kaçağı olduğu habercisi olabilir.Tavan ve duvarlarınızda ıslaklık,kabarma gibi boya hasarları oluştuysa üst kat komşunuz ile irtibata geçerek öncelikle su saati vanasını kapatmasını akabinde su kaçağı tespiti hizmeti veren firmalardan destek almasını sağlamalısınız.Bu konuda anka tesisat ile iletişime geçmeniz durumunda en geç 1 saat içinde konutunuza yönlendirilen ekiplerimiz ile kırmadan su kaçağı tespiti ve 1 yıl garantili su kaçağı tamir hizmeti alabilirsiniz.
   
  Su Kaçağı Bulmada Uzman Anka Tesisat
   
  Kırmadan su kaçağı tespiti konusunda profesyonel cihazlar kullandığımızı sadece bunun tek başına yetmediğini ve bu cihazları kullanabilen uzman personelimizden bahsetmiştik.Temiz su tesisatlarında noktasal olarak su kaçağı bulma yaparak 1-2 fayans kırarak su kaçağı tamirini yaparız.Bu sayede sizleri hem hem ekonomik anlamda hemde zaman açısından tasarruf sağlarız.
  Atık su tesisatlarınız da bulunan su kaçağı, tıkanıklık, conta sıyrılmalarını, çivi kaynaklı delinmeler gibi sebepleri kameralı su kaçağı tespit cihazları ile tespit eder yerini bölgesel olarak tarafınıza bilgisini ve onarım fiyatını veririz.Onay vermeniz durumunda aynı gün veya istediğiniz tarihte onarım programına alarak 1 yıl garantili su kaçağı tamir hizmeti veririz.
   
   
  Web Sitemiz  :   https://www.ankatesisat.com/su-kacagi/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.