Tasarimdan İmalata

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3410
  Anonim
  Ziyaretçi

  9Q7AJZ.png
   
   
         Değişen dünya konjonktüründe tasarım ve teknolojiyi üçüncü boyutta sizlere sunuyoruz. Artık çağımızın bir gerekliliği haline gelecek 3D printer baskı hizmetlerimizle sektörde daima bir adım önde olma hedefiyle ilerliyoruz.
         Endüstriyel prototip tasarımları ile firmanızı bağlı bulunduğu sektörde daha ileriye götürmenizi günümüz şartlarına uygun yöntemlerle ile çözümler üretip yardımcı oluyoruz. Ürettiğimiz çözümler ile firmanıza daha hızlı bir şekilde üretim aşaması olanağı sağlıyor sizi bu zahmetli işten zaman kazandırarak kurtarıyoruz.
         Tasarımın her zaman ön planda olacağı bilinciyle detaylı analiz yapıp hata payını en aza indirip kaliteyi maksimuma çıkarıyoruz. Böylelikle sektörde daha kaliteli ürünler ile müşterilerinizi firmanıza çok daha sadık hale getirebilir hatta ürünleriniz için rekabet alanı yaratabilirsiniz.
        Kalıp tasarım ve imalatı en kaliteli malzemeyi en uygun fiyata üzerinde yapacağımız revizyon ve yenilikçi anlayış ile sunuyoruz. Dünyayı yenilik anlayışının güzelleştirdiğinin bilincinde olarak her türlü geri dönüşü dikkate alıyor tasarımlarımızı odak noktası olacak şekilde ayarlıyoruz.
         Enjeksiyon kalıp imalatı Proses üretme konusunda her şartta üretilen ürünleri değil kaliteli şartlarda ve kaliteli malzeme ile üretilen ürünleri satmak için üretim prosesine çok önem veriyoruz.
          Araştırma ve geliştirme aşamasının bir firma için daima çok önemli olduğunu biliyoruz. AR-GE’ ye önem veriyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin hangi kitlede ne etkiler yaratacağını ya da hizmet vereceğiniz kişi ve kuruluşların sizlerden sizlerden beklentilerini en ince ayrıntısına kadar sunuyoruz.
          Günümüzde bir web sitesi adeta hayat kurtarır hale geldi. Bunun bilincinde olarak ilgi ve dikkat çekici bir o kadar da işlevsel, kullanımı kolay bir web tasarım hizmeti sunuyoruz. Müşterilerinize en iyi hitap edeceğiniz şekilde tasarlanan siteler hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de hizmet ağınızı genişletecek.
          CNC talaşlı imalat programlama ile ürünlerinize ait uygun tezgah ve kontrol ünitesinin g kodunu çıkartarak sizlere sunuyor sektörel çözümler üretiyoruz. Bizden aldığınız örnekleri tezgahlarınıza sadece yerleştirerek hem zaman kazanıyor hem de müşterilerinize daha hızlı hizmet ağı oluşturuyoruz.
          Eğitimlerimiz ile hem iş gücü sağlıyor hem de kalifiye elemanlar yetiştiriyor sektörlerinde bir numara olma parolasıyla çalışmaya hazır hale getiriyoruz.  Ara eleman sıkıntısı çeken sektörler için verdiğimiz eğitimlerle birebir çözümler üretiyor hem iş verenin yükünü azaltıyor hem de ülke istihdamına dolaylı olarak katkıda bulunuyoruz.
          Üreteceğiniz ürünlerin imalat resimlerini uluslararası standartlara uygun olarak hazırlıyor üretim bandına geçmeden önce son ölçülerini ve oluşabilecek aksaklıkları önceden görebilmenize olanak sağlıyor tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de sizlere çok değerli olan zamanı kazandırıyor sizi zarardan koruyoruz. Enjeksoy fason baskı,
           Bizler Tasarımdan İmalata ailesi olarak daima sizler için hızlı, pratik, ekonomik, kaliteli ve piyasada ses getirecek projelerinizde en yakın destekçiniz oluyoruz. İşimizin ve sorumluluğumuzun gereği olan kalite odaklı anlayışı sizlere en ince ayrıntısına kadar sunuyoruz. Ayrıcalıklar dünyasında siz değerli müşterilerimize birer kapı açıyoruz.
   
  Aykut Dirim
  0532 298 17 73

  Anasayfa

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.