Technolat Teknoloji haberleri Sitesi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2208
  Anonim
  Ziyaretçi

  Site Adresi: http://www.technolat.com/
  Sağlanan hizmet: Teknoloji haberleri blog
  Kullanılan Yazılım: PHP
  Sitenin açıldığı tarih: 1 Ay
  Tanıtım Yazısı:
  m1o7jV.png
  Bu zamanlarda gençlerin ailelerimizin, yaşantılarında yer almakta olan Teknoloji yenilikleri ile insanların vazgeçilmez yaşantılarında yer almaktadır.

  Teknolojiden haberdar olmak gelişmiş bir dünyaya sahip olabileceğimiz gibi Teknoloji sevenler ülkemizde oldukça fazladır.

  Bizlerde sizlere bu haberlerden bahis edip eğlence alışkanlığınıza katkımız olması dileklerimiz ile, İnternet erişimi sağlanan her yerden haberdar edebiliyoruz.

  Siteye girildiğinde güncel haberlerin paylaşımlarının bulunduğu Teknoloji haberlerinin paylaşımları yapılmaktadır.
  teknoloji haberleri
  Cep telefonları mobil haberler, oyunlar hakkında çıkan gelişmeler, bilim dünyası, çeşitli kategorilerde bir çok içerik bulunmaktadır. Siteyi gezmenizi teknoloji haberlerinden haberdar olabileceğinizi bilgilendirmek için sizlere güncel içerikler sağlamaktadır.

  Özler tasarımı ile sitemiz içerisindeki beğendiğiniz konuları sosyal ağlarda paylaşabilir tanıdıklarınızı bu konulardan haberdar edebilirsiniz. Beğenilen güncel teknolojine arşivi tavsiye ettiğimiz site içerisinde sizleri bekliyor.

  Technolat blog sitemizde Sizlere sağlanan hizmetler ve güncel haberlerin detayları için web sitemizi inceleyin ve sitemizi takipte kalın.
  technolat
  Otomobil dünyasında neler olup bitiyor, ne gibi önlemler alınmalı, yeni çıkan araba modelleri yenilik haberleri.

  Ülkemizden yenilik haberleri, dünya çapında yapılan yenilik eylemleri yararları zararları bilinmesi gereken her yenilik haberi. Siteye davet ediyoruz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.