Tesisat Türkiye | Tur Assist

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3408
  Anonim
  Ziyaretçi

  Tesisat bir yapıdaki elektrik, su, gaz veya kanalizasyon sistemine ait tüm boru, demirbaş ve diğer aparatların toplamıdır. Ya da daha genel bir tanımla belli bir işin sağlanmasına yardım eden araçların uygun yerlere döşenmesine tesisat adı verilir.
  Hepimizin günlük hayatında sık sık karşımıza çıkan tesisat arızaları eğer profesyonel bir ekip tarafından tamir edilmezse evimize kalıcı hasarlar bırakabilir. Örneğin basit bir su kaçağı veya su sızıntısı sorununa istinaden çağırdığınız alelade bir tesisat ustası, matkap, çekiç gibi aletlerle neredeyse bütün duvarınızı ve fayansınızı kırıp delerek evinizi savaş alanına çevirebilir. Tek bir su sızıntısını bulmak için yapılan müdahale bazen saatler bazense günler sürebilir, iş bittiğinde ise size darmadağınık bir evin yanı sıra, yüklü bir tesisat ve tamirat parası ile kırılan dökfülen yerlerin tadilat masrafları kalabilir.
  Halbuki günümüzde, teknoloji, su kaçağı gibi birçok problemi anında ve noktasal tespitlerle çözebiliyor.  Söz gelimi, alanında uzman ekipler, en son teknoloji ile geliştirilen su sızıntısı bulma cihazları ile problemi kökünden halleder. Ses ve görüntü algılayan termal kamera ve özel dinleme ekipmanları sayesinde evinizde bulunan su kaçağı sizin için sorun olmaktan çıkar. Su kaçağı tespiti sonrasında, sızıntı yapan bölge sizin onayınızla tamir edilir. Su sızıntısı bulma işlemi noktasal olarak yapıldığından, sadece hasar olan bölgedeki ufak bir alan çok düzgün bir şekilde kırıldığından ve sonra da uzman kişiler tarafından yapıştırıldığından size sadece evinizin keyfini sürmek kalır.
  Yukarıdaki basit bir örnek bile tesisat problemlerinin doğru firma, doğru ekip ve doğru teçhizat ile nasıl kolayca çözülebileceğini net olarak göstermektedir. 1996 yılından beri asistans deyince akla gelen ilk şirketler arasında bulunan Tur Assist, evinizle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü tesisat sorununda sizin yanınızda.
  Tur Assist’le Tesisatlarınız Emin Ellerde!
  Tur Assist evinizin temiz su tesisatı, atık su tesisatı, kalorifer tesisatı da dahil olmak üzere, tüm sıhhi tesisat sistemini güvence altına alır. Meydana gelebilecek sızıntı ve kırılma gibi acil onarım gerektiren her türlü durumda tesisatçı göndererek sorunu hızlı bir şekilde yerinde çözer.
  Elektrik tesisatınızın arızalanması, kısa devre yapması veya hasar görüp çalışamaz hale gelmesi halinde de Tur Assist devreye girer. Acil müdahale ve tamir gerektiren durumlarda sorunun giderilmesi için konutunuza donanımlı bir elektrikçi gönderir.
  Üstelik, Tur Assist tesisat onarımları esnasında kırılmaya bağlı olarak zarar gören konutunuzda seramik, fayans, mermer gibi ıslak yüzey kabul edilen alanların eski haline getirilmesi için kapama işlemlerine ait gerekli işçilik ve malzeme desteğini de sağlar.
  Tur Assist kapıda kalırsanız çilingir gönderir, eviniz yangın, patlama veya su basması gibi sebeplerle oturulamaz hale gelirse sizin ve ailenizin otel konaklama masraflarını karşılar, gerekirse evinize özel güvenlik görevlisi yönlendirerek evinizi korumaya alır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.