ÜCRETSİZ HOSTİNG

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3534
  Anonim
  Ziyaretçi

  Ücretsiz Hosting kadar hostingin özellikleri ve lokasyonu da önemlidir, Günümüzde bir çok  Hosting Firması bulunmasına rağmen, kullanıcılar tarafından Güvenilirlik çok önemlidir. web sayfalarının yapı taşlarını oluşturan hostingler, bazen milyon dolarlık web sayfalarını barındıra bilir hatta milyonlarca kişinin sürekli ziyaret ettiği bir web sayfasının da bir parçası olabilirler.
  Hosting Google için de önemlidir örneğin Türkiye de faaliyet gösteren bir web sayfasının hostingi de Türkiye lokasyonlu olmalıdır. Web Sayfanızın Googlede ki sıralamasını etkiyelen unsurlardan sadece bir tanesi dir.
  Bu sebeple web sayfanız için alacağınız Hosting Hizmeti ‘nin sadece ücretsiz olmasına değil teknik özelliklerine de bakılmalıdır.
  Hosting Özellikleri , Hosting Fiyatları, Hosting Lokasyonu, Firmanın Güvenirliği ve Yetki Belgeleri kontrol edilmeli referanslarına bakılarak hizmet alınmalıdır.
  Bu yıl Kurumsal Data ‘ nın eski ve yeni Müşterilerine sunmuş olduğu, Web Müşterilerini kapsayan Ücretsiz Hosting Paketileri  arasında yer alan özelliklere ek olarak Ücretsiz olarak sunduğu PositiveSSL Güvenlik  Sertifikası da yer almakta olup, ayrıca Ücretsiz Domain ‘ de tahsis etmektedir.
  http://www.kurumsaldata.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.