Ülkemizin meşhur adası gökçeada

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3228
  Anonim
  Ziyaretçi

  Gökçeada da rahat bir şekilde konaklayabileceğiniz otel ve pansiyon arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz. Doğallık ve güzellik ikilisi gezmeyi seven insanların vazgeçemediği bir bütünü oluşturmaktadırlar. Huzurun rengi olan maviyi en çok görebileceğiniz yer olan Türkiye ise, ruhunuzu dinginleştirecek birçok yeri içinde barındırmaktadır. Eşsiz atmosferi ile ülkemizin en büyük adası olan Gökçeada, Çanakkale’nin bir ilçesi olarak da bilinmektedir. Ege Deniz’iyle bakışmakta olan Gökçeada ayrıca İncirburnu ile de Türkiye’nin en batısını oluşturmaktadır.

  e561084e9220383c7204eb40f9bc13f1_S.jpg

  Mutlaka gezilmesi gereken yerlerden birisi olan Gökçeada birçok konaklama fırsatını da sizlere sunmaktadır. Gökçeada pansiyonları ile dilerseniz nezih ve sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Hareketliliği sevenler içinse Gökçeada otelleri de bir alternatif olmaktadır.

  Doğallık demişken, Gökçeaada Uğurlu Köyü de Gizli Limanı ile ziyaretçilerine eşsiz bir gezi fırsatı sunuyor. Nüfusun çoğunluğuna göre biraz uzak düşse de yine de kesinlikle Gökçeada gezi listesinde yerini edinmesi gereken yerler arasında bulunmalıdır. Türkiye’nin batı ucuna düşen Gökçeada Uğurlu Köyü, görselliğiyle aklınızda güzel hatıralar edinecek plajlara sahiptir. Konaklama bakımından da yine birçok Gökçeada pansiyon ve Gökçeada otelleri bölgenin içerisinde yer almaktadır. Alışveriş tutkunları için yine çeşitli mekanların da ziyaretini gezi sırasında gerçekleştirebilirsiniz.

  Biraz ıssız bir yapıya sahip olan ada, sessizliğin müptelası olanlar için de yine cazip bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Adada bulunan çeşitli kültürlerin izleri ile bezenmiş mekanlar ve civarlar sizi, düşlerinizde geçmişteki bir Rum Köyü’nü canlandırmanıza bile yardımcı olmaktadır. Yine piknik yerleri ile ailenizle geçireceğiniz güzel vakitler veya doğa yürüyüşleriyle sağlıklı bir tatili sizlere sağlayabilir. Sizler de konaklama ayrıcalıklarından faydalanabilmek için gokceadam.net ile iletişim kurabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.