Ümraniye Klima Servisi Klima Tamiri, Klima Bakımı ve Montajı – İstanbul

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3430
  Anonim
  Ziyaretçi

  W0LWpm.jpg
   
   
  Ümraniye İlçesinde ve Mahallerinde 7/24 ; 
   
  Klima Arıza Tamiri, Klima Bakımı, Klima Onarımı Klima Montajı ve Kurulumu Orjinal Yedek Parça Garantili Klima Yetkili Servisi işlemleri, gerçekleştirilmektedir.
   
  Ümraniye semtinin her mahallesini karış karış bilen deneyimli ekip arkadaşlarımız, alanında uzmanlıkları ve almış oldukları sertifikalar ile müşterilerimizi, %100 oranında memnun etmektedir.
   
  Sizlerin memnuniyeti bizlerin başarısıdır. Bu yüzden sizlerin memnuniyetine ağırlık veriyor ve yaptığımız her işin hakkını vermeye çalışıyoruz.
   
   
   
  Ümraniye klima servi sin de Sektörün Lideri olan Mercan Klima;
  duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların Bakım, Onarım, Arıza Tamir, Montaj, Söküm, Yedek Parça ve Aksesuar İhtiyaçlarını en hızlı biçimde karşılamaktadır.
   
  Artık adres adres klima servisi aramanıza gerek kalmadan, sadece bir telefon ile tüm sorunlarınıza çözüm olabilecek Mercan klima, istediğiniz saatlerde gezici ekipleri ile ev adresinize veya iş yerinize anında ulaşıyor ve sorununuza çözüm oluyor.
   
  ÜMRANİYE KLİMA TAMİR SERVİSİ
   
  Ümraniye klima bakımkı; Yaygın olan servis ağımız ile İstanbul’un ümraniye ilçesinde ve mahallelerinde, klima servisi alanında en hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Ümraniyede; klima tamir, bakım işleriniz için güler yüzlü, dürüst ve profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Her marka klimalarınız için firmamız bünyesindeki yetki belgeli elemanlarımız ile, en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
   
  Mercan Klima, klimalarınıza tamir, bakım, onarım, montaj, klima gazı, sökme – takma- yer değiştirme ve teknik servis hizmetlerini. garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.
   
  Bunun yanında da; her marka ve model klima duvar tipi – tavan tipi – yer tipi – asma tavan tipleri – salon tipleri – kanallı tipler – mobil taşınabilir tip klimaların; Arıza tespiti, tamiri, bakımı ve klima montaj servisinde hizmet sunmaktadır.
   
  ÜMRANİYE KLİMA ARIZA SERVİSİ
   
  Mercan Klima ekibi, ümraniye ilçesinde; klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde klimalar konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Her marka klimaya tamir, bakım, onarım, teknik servis hizmeti, Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile hareket eden, her biri alanında sertifikalı genç teknisyenlerimiz tarafından değiştirilen her parça 1 yıl garanti güvencesi altındadır.
   
  Ümraniye Teknik Servis
   
  Mercan Klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima sökme-takma, klima arızası, klima yer değişimi, klima satışı, klima parçaları satışı, teknik destek, proje, keşif,  tamir, bakım ve teknik servis hizmetleri vermektedir.
   
  ÜMRANİYE KLİMA TEKNİK SERVİSİ
   
  Yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyan Firmamız, klima arıza ve bakım hizmetlerinde yanınızdadır.
   
  Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile hasar görüp arızalanabilmektedir.
   
  Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klimanızın performansını önemli derecede etkilemektedir.
   
  Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza, senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.
   
  Bu işlemide Klima Yetkili servisimiz olan, Mercan Klima aracılığı ile, güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.
   
  ÜMRANİYE KLİMA BAKIMI
   
  NOT : Klima Bakımıyla Sağlığınızı Güvence Altına Alın
  Yaşam alanımızı daha kullanışlı hale getiren, yaz – kış dilediğiniz sıcaklık ayarı ile sizlere hizmet veren klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekanda ve dış ortamda, mevsimlere paralel olarak farklı hava şartlarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle Klima bakımı yılda en az iki kez mutlaka yaptırılmalıdır.
   
  Temizlenmeyen cihazlar, ısı transfer yüzeylerinde toz parçacıklarının oluşmasına ve kirlenmelere neden olduğundan, verimlilikleri azalır ve performans düşüklüğüne neden olur.
   
  Klima bakımı yapılmayanlarda bu durumun görülmesi muhtemeldir; zararlı bakteriler yaşam alanına yayılarak, özellikle solunum rahatsızlanmalarına sebep olabilir.
   
  Bu ve bunun gibi benzeri sebeplerle karşı karşıya kalınmaması için mutlaka yılda en az iki kez klimaların bakımı, yetkili servislerce yapılmalıdır.
   
  ÜMRANİYE KLİMA MONTAJI
   
  Doğru Klima Montajı Yaşam Alanlarınızı Güvenli Hale Getirecek!
  Klimanın işlevini eksiksiz bir şekilde sağlayabilmesi için teknik kataloglarda açıklanan kurallar doğrultusunda cihazın, monte işlemleri gerçekleştirilmelidir. Ayrıca kullanıcının kurulum işleminin gerçekleştirileceği alan konusundaki görüşleri dikkate alınmalı, ortak bir fikirde buluşulduktan sonra kurulum yapılmalıdır. Kullanıcının kurulum yeri konusundaki isteği, teknik açıdan uygun değil ise nedenleri açıklanmalı ve montaj yapılmamalıdır.
   
  Hatalı yapılan işlemler klimanın çalışma verimi ve ömrü ile direkt alakalı olup, yetkili servislerin sorumluluğu altındadır.
   
  Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (Ümraniye Klima montajı )
  Montaj yerinin belirlenmesi
  Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı
  Doğru arındırma ve vakumlama
  Doğru soğutkan şarjı
  Uygun voltaj
  Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller
  Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü
  Doğru ve eksiksiz monte edilen klimalar, sizlere uzun ömürlü kullanımlar sunmaktadır.
  Alanında uzman ekiplerle çalışarak hem cihazınızı hem de yaşam alanınızı güvenli hale getirebilirsiniz.
   
  Bütün bunların bilincinde olan Mercan Klima Servisi, uzman kadrosu ve yılların vermiş olduğu deneyim ile, İstanbul / Ümraniye genelinde;
  ,Klima tamiri, klima bakımı ve klima montaj hizmetlerini, 7/24  sürdürmektedir.
   
   
  Web Sitemiz: http://www.mercan-klimaservisi.com/umraniye-klima-servisi/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.