Ünlü Medyumlar

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2511
  Anonim
  Ziyaretçi

  Ünlü Medyumlar

  Günümüzde bir çok insanında duymuş ve aşina olmuş olduğu bir isimdir Medyum kelimesi. Herkes kendi içinde bir yorumla yargılamaktadır bu kelimeyi. Aslında sanıldığı gibi geleceği görebilen insanlar değildir medyumlar. Sadece onları bizden ayıran en büyük özellikleri içlerinde daha farklı bir enerji olduğu gerçeğidir ve elbette bunu kullanabilme şekilleri. Modern dünyanın gelişmesi ile birlikte birçok insan bu durumu kendi yararın kullanma çabası içine girmiştir. Maalesef ki insanları kandırarak veya yalan yanlış işler yaparak paralarını alma çabasındadırlar. Bu nedenle bir medyuma gitmeden önce onun kim olduğunun iyice araştırması yapılmalıdır. Bu konuda insanlara güvenmek oldukça zordur. Ayıca gerçek bir medyum ise bile nasıl işler yaptığı yine incelenmelidir. Çünkü yanlış yapılan şeyler kişinin veya etrafındakilerin kötü şeyler yaşamasına neden olabilir. Bu nedenle medyum bağlama büyüsü seçimlerinde hassas olunmalıdır.

  Yüzyıllardan beri gelen bir bilim ve ilim olan ruhçuluk bilimi incelemesinde olan medyumların sahip oldukları özellikler aslında son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Her medyumun kendine göre yöntemleri vardır. Yıllarca bunlar üzerinde yoğunlaşarak uzmanlaşmaya başlar. Ancak bu şekilde kendine ve etrafına faydalı bir hale gelebilir. Medyumlar tamamen hislerinden faydalanarak bilgi aktarması yapabilirler. Kişiyi dinledikten sonra konuya yoğunlaşırlar. Daha sonra sanki içlerinde başka birisi varmış gibi ondan gelen sese kulak verirler. Bu gelen sesleri, kendi deneyim ve tecrübelerini de ekleyerek dinleyicinin anlayacağı şekilde aktarırlar. Yada biraz daha farklı yöntemler kullanabilirler. Buna en iyi örneklerden birisi kulaklarına gelen seslerdir. Bazı medyumlar yanında biri oturuyor ve onun kulağına bir şeyler fısıldıyormuş gibi dikkatlice dinlerler. Hatta sesleri daha net duyabilmek için bardak veya sigara jelatini gibi şeyler de kullanırlar Medyum Emre – Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü Uzmanı

  Aşk büyüsü, Ayrıca astral dünya ile iletişime geçmek isteyen medyumlar trans haline geçmek zorundadırlar. Bu son derece zor ve dikkat gerektiren bir durumdur. Çünkü transa geçen medyumların bir süreliğine bu dünyadan ayrıldığını ve eterik dünyada zaman ve mekan kavramının olmadığı bir yerde bulunduğu söylenir. Bunların hepsi göz önüne alındığı zaman hangi medyumu tercih edeceğinizin ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz.

  medyumemre.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.