Üsküdar ikinci el eşya

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2633
  Anonim
  Ziyaretçi

  7g9mav.png

  Üsküdar ikinci el eşya

  Üsküdar, İstanbul ilimizin Anadolu yakasında bulunan en nezih semtlerinden bir tanesidir. Kadıköy, Beykoz, boğazla çevrilidir. Birçok yapıları vardır. En önemli yapıda Kız Kulesidir.

  Üsküdar ikinci el eşya alım satımı yapan birçok dükkânlar vardır. Genellikle ev eşyası ve ofis mobilyaları alıp satmak isteyenler için doğru adrestir. Ev eşyaları ve ofis eşyalarının yanı sıra beyaz eşya, elektronik eşyalar, halılar ve ikinci el kitaplarda satılmaktadır. Çoğu insanımızda çok beğenerek aldığı bir şeyi kısa bir süre sonra kullanmaktan vazgeçmektedir. Haliyle evde yer kaplıyor ve fazlalık haline geliyor. Böyle durumlarda ise hem elinden çıkarmak için hem de bunu fırsat bilip paraya çevirebilir. Kullanılmayan eşyaları Üsküdar ikinci el eşya alanlar sitesinde yayınlayarak satımını gerçekleştirip, ihtiyaç sahibi insanların istedikleri ürünü yarı fiyatına alma şansına sahip olmalarını sağlarlar.

  Herkesin evinde mutlaka kullanmadığı bir eşyası vardır. Masa, sandalye, koltuk, fön makinası, gardırop vb. Kullanılmayan eşyaları çürümeye mahkûm etmek yerine Üsküdar ikinci el eşya alan yerler devreye giriyor.

  Evlerini yenilemek isteyen kişilerin en çok faydalandığı yerlerdir. Aynı eşyalardan sıkılmış kişiler yeni eşya almak isterler ve eski eşyalarını ikinci el eşya alan yerlere satabilirler. Bu durumda eski eşyaları paraya çevirirken bir yandan da kurtulmuş oluruz. Bu tür yerlerde eşyalar kesinlikle kullanılmayacak şekilde değil yeniye yakın az kullanılmış, uzun vadeli kullanılabilecek eşyalardır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.