Uzman Pedagog Ve Çocuk Psikoloğu

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3551
  Anonim
  Ziyaretçi

  Çocuk ve ergen psikolojisi, hem bireyin kendisi hem de ebeveynleri için yaşam kalitesini arttırıcı çalışmalar içeren ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Sağlıklı bir çocukluk ve ergenlik için herhangi bir sorun ortaya çıkmasını beklemeden alınan bir pedagog desteği ile olası sıkıntılar daha ortaya çıkmadan engellenebilir. http://www.gulsahozturkerten.com alanında uzman bir çocuk psikoloğu ve pedagogu arayanlar için ilk tercihler arasındadır.
   
    Çocuk Psikolog & Pedagog Gülşah Öztürk Erten
   
              Aile, çocuk ve ergen terapileri, oyun terapisi ve EMDR terapisinde uzman olan çocuk psikoloğu ve pedagog Gülşah Öztürk Erten, http://www.gulsahozturkerten.com sitesi ile hizmet sunuyor. Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunu olan Erten, mezuniyet sonrası aldığı eğitimlerle de uzman pedagog olarak adından söz ettirmektedir. Çocuk ve ergen terapilerinde uzmanlaşmayı tercih etmiş olup, aldığı eğitimlerle bilgi ve birikimini arttırmış, pratik bilgilerini geliştirici eğitim ve seminerlerle edindiği tecrübeleri hastaları ile paylaşmıştır.
   
    Gülşah Öztürk Erten Uzmanlık Alanları
   
    -Bireysel Danışmanlık
    -Oyun Terapisi
    -Bütüncül Psikoterapi
    -Çocuk ve Aile Danışmanlığı
    -EMDR Terapisi
    -Ergen Danışmanlığı
    -Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Terapi
   
              Depresyon, panik atak, fobiler, kaygı bozuklukları, öfke patlamaları, huzursuzluk, uyku bozukluğu gibi sorunlar bireysel danışmanlık alanına girmektedir.
   
              Çocuk gelişiminde önemli bir yeri olan oyunlar, oyun terapisi ile korku, kaygı, öfke veya hayal kırıklığı gibi sorunların yeniden yapılanmasını sağlar. Hiperaktivite, dikkat eksikliği, içine kapanıklık, dürtüsellik ve güven eksikliğinde oyun terapisine başvurulur.
   
    Bireyi tüm yönleri ile ele alan bütüncül psikoterapi, kişiye özel çözümler üreten bir alandır.
   
              Çocuk ve aile danışmanlığı, çocukların yaşadığı sıkıntıları atlatmasında ebeveynlerin de desteğini içeren bir katılım olup çocukların yaşadığı sıkıntıları aileleri ile birlikte ele alarak çözmeyi hedefler.
   
              Çocuk ve ergenlere uygulanan EMDR terapisi, olumsuz duygu ve düşüncelerin altında yatan kötü anıların yeniden yorumlanmasını ve rahatsız edici olmamasını sağlar. Fiziksel, ruhsal ve psikolojik birçok değişikliğin yaşandığı ergenlikte başta davranış bozukluğu ve güvensizlik olmak üzere birçok sorun ortaya çıkabilir. Bu aşamada ergen danışmanlığı devreye girer. Ergenle birebir yapılan görüşme ve terapilerle sağlıklı bir ergenlik dönemi için gerekli teknikler uygulanarak ergenin sorunun üstesinden nasıl geleceği öğretilir.
   
              Bilişsel davranışçı terapi ise çocukların yaşadığı sorunlarla ilgili duygu ve düşüncelerinin farkına varmalarını ve çözüm geliştirmelerini amaçlar. Uzman çocuk psikoloğu ve pedagog Erten, tüm bu alanlarda yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmektedir. http://www.gulsahozturkerten.com sitesi ile hizmet sunan Erten, pedagog ve çocuk psikoloğu arayanlar için güvenilir ve işinin ehli bir uzman olarak çalışmalarına devam etmektedir.
   
    Çocuk Psikoloğu ve Pedagog Seçimi
   
              Tüm yaşamını etkileyecek bir çocukluk ve gençlik döneminin sağlıklı geçirilmesi çok önemlidir. Herhangi bir sıkıntı gözetmeksizin alınacak olan pedagog desteği ile hem çocuklar hem de ebeveynler huzurlu ve mutlu bir dönem geçirebilir. Bu nedenle çocuk psikoloğu ve pedagog seçimi iyi yapılmalı, psikolojik destek almak için zaman kaybedilmemelidir. http://www.gulsahozturkerten.com sitesinden uzman Gülşah Öztürk Erten hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, güler yüzlü ve işinin ehli bir uzman olan Erten’den beklentinizin de üstünde bir destek alabilirsiniz.
   
   
   Web Sitemiz: http://www.gulsahozturkerten.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.