WEB TASARIM FİRMASI

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3547
  Anonim
  Ziyaretçi

  Günümüzde bir çok Web Tasarım firması olmasına rağmen, insanlar halen aradıkları Web Tasarım firmalarını bulmakta zorlandığı, Profesyonel , Güvenilebilir ve Ekonomik, Web Tasarım Firmaları ‘  ile çalışmayı hedeflediği bir dönemde, rekabetin çok yüksek olması sebebi ile de bu durum karmaşık bir hal adı.
  Web Tasarım Firmaları ile freelance çalışan bireylerin farklı kampanya ve fiyat politikaları ile sürekli bir yarış halinde olması bir tarafa, Web Tasarım ‘da ne kadar mantık aynı olsa da , kullanılan yazılım ve alt yapılar arasında uçurumlar var.

  Özel Tasarım ve Kodlama

  Benzersiz Grafik Tasarım ile eşleşen size özel kod yapısı ile Mobil Uyumlu Web Tasarımlar Google ‘nin tercih ettiği kullanıcı dostu siteler arasında yer almaktadır.
  Web sayfasının, başka bir siteden kopyalanmamış olması, yazılım ve içeriğinin benzersiz olması, Kullanıcıların web sayfasını kolay ve pratik kullanabilmesi gibi bir çok özelliği içerisinde barından Özel Tasarımlar, Sayfa içerisine eklenecek olan farklı özellikler, Formlar , Ürün Satışı gibi binlerce sınırsız modüllerin eklene bildiği bir yapıdır. Tasarım ve Yazılım da Nirvana ulaşan bu sayfaların Web Tasarım Fiyatları diğer hazır portallara ve wordpress yapılarına göre biraz daha pahalıdır.
  Hazır Portallar,
  Hazır portalların kopyalanarak, içeriğinin firmalara göre düzeltilip kullanılması ile Anonimleşen bir yapıdır, Google bu tür kopya yazılım ve içerikler den oluşan web sayfalarına çok fazla değer vermemektedir. Bu sebeple Google deki sıralamanız Google nin size verdiği değere göre etkilenmekte olduğun dan Firmaların tercih etmediği bir yapıdır.
  Wordpress
  Wordpress yazılımların, Özel Tasarımlar ile yarıştığı şu günlerde WordPress yapısı Ekonomik oluşu sebebi ile de sıkça tercih edilen yapılar arasındadır. Web Master ‘ler tarafından kurulumu kolay ve pratik oluşu ayrıca Hosting Firmalarının da bu yapıya destek verdiği bilinmek, bu sebeple binlerce hazır wordpress temaları da bulunmaktadır.
  Kurumsal Data
  Bu yıl müşterilerine bir WordPress yapısı kadar ekonomik olan Özel Tasarımları müşterilerine sunmaktadır. Kurumsal Data ‘nın sunduğu Mobil Uyumlu ve Google dostu Benzersiz Web Tasarımlarına ek olarak SSL güvenlik sertifikası ve hosting hizmetini ‘ de ücretsiz olarak sunmaktadır.

  Neden Kurumsal Data
  Birebir yüz yüze görüşebileceğiniz, işinizi yerinde gören, sizi anlayan müşteri temsilcileri ile aklınızdaki Web Sayfasını hayata geçirmeniz daha kolay, Teknolojik Alt Yapısı, ve kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet veren, Web sayfanızın güncellenmesi, Yedeklenmesi , gibi bir çok hizmeti de ücretsiz olarak sunmaktadır.

  http://www.kurumsaldata.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.