Web Tasarım Fiyatları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3526
  Anonim
  Ziyaretçi

  Web Tasarım Fiyatları bir  bir çok özellik ve  işlevselliğe göre değişmekte olup, öncelikle istenilen web tasarım nedir bunun analizinin yapılması gerekmektedir.
  Yapılan Analiz sonucunda istenilen Web Sayfasının özelliklerin belirlenip, Kod yapı mimarisinin standart belirleyicisi olan en büyük unsur Google ‘ nin belirlemiş olduğu özelliklere göre web tasarım kodları  kullanılmalıdır.
  Google ‘ nin belirlemiş olduğu standartlar ile yapılacak web sayfasının fonksiyonelliği ‘ nin birleşmesi ile fiyatlar belirlenmektedir.
  Yapılacak Web Sayfasının HTML5 kod yapısı ile inşa edilmesi gerekmekte olup, her gün gelişen ve hayatımız her alanında iç içe olduğumuz teknolojiler den bazıları olan Cep Telefonu , Tablet, İpad, Laptop, ve Diğer görüntüleme cihazlarına da uygun olmalıdır.
  Mobil uyumlu Web Sayfalar ne kadar Google ‘ nin belirlemiş olduğu standartlar arasında yer alsa da günümüz Teknolojisin de kullanıcıların en büyük tercihleri arasında yer almaktadır.
  Örnek vermek gerekirse Müşteri potansiyeli yüksek  E-Ticaret Web Sayfaları ‘ Mobil Uyumlu olmazsa insanlar aradıklarını bulamaz ve sayfa içerisinde gezinmeleri oldukça güç olur bu sorun satışlarınızı da etkileyebilir.  Google bu konu kullanıcı dostu Web Arayüzleri kullanılmasını ve Mobil Uyumlu sayfalar inşa edilmesini önermektedir.
  İnternet de binlerce Web Tasarım Örnekleri yer almakta olup, bu sayfaları kopyalamak ve üzerinde bir takım değişiklikler yaparak kendinize göre uyarlamanız size Kar değil Zarar vereceğinden size özel özgün Web Tasarımlar yaptırmanız gerekmektedir.
  Web Tasarım Firmaları arasında yer alan Kurumsal Data Reklam Ajansı kullanıcı dostu , Mobil Uyumlu, Fonksiyonel ve benzersiz Grafik Tasarımları her zaman müşteri memnuniyetini hedef alan ekonomik fiyat politikası ile de Web Tasarım konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.
   
  http://www.kurumsaldata.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.