Yapay sigara ile sigara bağımlılığınıza son verin.

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2979
  Anonim
  Ziyaretçi

  Sigara kullanıyorsanız öncelikle kendinizin, sonrada çevrenizde ki sevdiklerinizin, sağlıklarını ve yaşamlarını olumsuz olarak etkiliyorsunuz demektir. Her geçen gün sizde bu olumsuz etkilerin artarak devam ettiğini fark ediyorsunuzdur.Sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için sigarayı bırakmak veya zararlarından kurtulmak istiyorsunuz. Fakat her gün “yarın bırakacağım” diyor veya bırakabilmek için kendinize bir türlü güvenemiyorsanız, “SİGARAYI BIRAKMANIZ GEREKMİYOR.” Ama sigarayı, bırakmadan da zararlarından kurtulabileceğinizi bilmelisiniz. Bırakmak istiyorsanız da, artık sigarayı bırakmanız çok kolay olacak.

  Yapmanız gereken tek şey; şu anda kullandığınız sigaranın yerine hemen http://www.yapaysigara.net adresinden bir elektronik sigara alarak kullanmaya başlamaktır. Elektronik Sigara sağlığınız ve hayatınız için yeni bir başlangıç olacaktır.Elektronik Sigara sağlığa zararsız, %100 gerçekçi bir sigara simülatörüdür. Şu anda kullandığınız sigaranın her şeyini taklit eder. (Duman, Aroma) 
  Yapılan tahlillere göre sigara ve sigara dumanında 2000’den fazla zararlı madde tespit edilmiştir. Bunların başlıca bilinenleri katran, tar, karbonmonoksittir.

  Sigara tiryakiliği size maddi ve manevi bir çok zarar getirmektedir. Sağlığınıza da çok ciddi zararlar veren sigara bağımlılığı hayatınıza bir çok negatif etkisi bulunmaktadır. Ekonomik alan bunlardan biridir. Sigara sizlere olduğu gibi etrafınızdakilere de oldukça ciddi zararlar vermektedir. Sigarayı bırakma konusunda en etkili yöntem tüm dünyanın bildiği gibi elektronik sigaradır.

  Elektronik Sigara, Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenlerin son zamanlarda en çok denedikleri ve başarı elde ettikleri yöntemlerin başında yer almaktadır. Elektronik sigaralar pil ile çalışmaktadırlar ve sigaradan daha yoğun bir duman ( buhar ) oluşumuna neden olmaktadır. Bu sigaranın kullanımı, normal sigaralar ile aynıdır ve bu sebeple sigara ile aynı hazzı vermektedir.

  Elektronik sigaranın içerisinde bir likit sıvısı yer almaktadır ve bu likit farklı bir çok aromalardan oluşmaktadır. Elektronik Sigara likiti içerisinde sağlığa zarar verebilecek ve kanserojen içeren her hangi bir madde bulunmamaktadır. Nikotin içeren sıvılarda ise sigaraya oranla %1 lik bir zarar teşkil etmektedir. Çünkü nikotinin insan vücuduna zararı kanıtlanmıştır. Fakat sigaraya olan bağımlılığınızdan dolayı nikotini bir anda kesmeniz sizi tekrar sigaraya yöneltebilir. E likitler içerisinde bulunan Terapatik nikotin sizi sigaradan uzaklaştıracaktır. Likit nikotin değerlerinizi kullanım sürenize göre azaltmanızı öneriyoruz. Bu likitlerin aromasını kendi isteğinize göre tercih edebilirsiniz.

  Özellikle el ve dudak tiryakileri için elektronik sigara çok daha avantajlı bir üründür. Elektronik sigaranın en önemli özelliklerinden bir diğeri ise her ortamda rahatlıkla kullanılabilmesidir, üstelik normal sigaralar gibi etraftakilere zarar vermemektedir. Özellikle psikolojik olarak sigaradan uzak kalınmasını sağlayan bu yöntem, portatif kullanıma sahiptir ve kolaylık cepte taşınabilmektedir. Elektronik sigara, normal sigaraların verdiği zararların hiç birini vermez ve maliyeti de oldukça düşüktür. Sigaraya verdiğiniz paranın belki 4 te 1 i ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

  Hem sigara içme hazzını veren hem de farklı bir çok tadı sizlere sunan elektronik sigara likit seçenekleri, kolay tedarik edilebilir ürünlerdir. Bu likitler, tüm elektronik sigaralar ile uyumludur. En sağlıklı şekilde ve hiç zorlanmadan bu likitler sayesinde sigaradan kurtulmayı başarabilirsiniz.

  Yapaysigara.net adresinde tamamen orijinal markalardan oluşan elektronik sigara sıvılarının ve cihazlarının , yapılan araştırmalar sonunda insan sağlığına herhangi bir zarar verdiğine dair bulgulara rastlanmamıştır. Tüm bu elektronik sigara sıvısı seçenekleri ile sigara tiryakiliğinizden zorlanmadan kurtulma şansını kaçırmayın

  Sigarayı bırakmak isteyenler için her geçen biraz daha geliştirilen elektronik sigara, artık çok daha etkili sonuçlar vermektedir. Elektronik sigara olan talep günümüzde artık çok daha fazladır. Tütün ve tütün mamullerinden kurtulmak için elektronik sigara şuan ki en etkili yöntemler arasındadır.

  Sizi de elektronik sigara sayesinde sigaradan kurtulmaya davet ediyoruz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.