Yapıların Güçlü Alt Yapıya Sahip Olması Nasıl Sağlanmaktadır

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3467
  Anonim
  Ziyaretçi

  37dmy4.png
   
  Herkes oturmak için seçtiği konumun en mükemmel olmasını hayal etmektedir. Bu yüzden güvenilir olacak firmaların iş yapımları ile tamamlanan yapılar seçilmektedir. Ancak korkusuzca alabileceğiniz yapılarınız artık en mükemmel nem kurutma cihazı ile kurutularak endişelerinize gerek kalmayacaktır. Alt yapıda başlaması gereken kurutma işleminin diğer katların yapımında da devam etmesi inşaat bitimine kadar olması gereken bir gerekliliktir. Bu yüzden kat aralarında, şap ve sıva atımında betonun iyi tutması için kullanılan cihazlar sertleşmeye meyilli olan betonu belirli kalıplar içerisine girerek işlevini yapmasını kolaylaştırmaktadır. Yükselen binaların çökmemesi ve yakın zamanda çürümemesi için hem dış etkenlere dayanıklı hem de temelinde kaliteli olacak bir yapıma ihtiyacı vardır. Bunu yakalayabilmek için artık kurutma cihazları kullanımı gittikçe yaygınlaşmıştır.
  Serinin En Güçlü Modeli Hangi Özelliklere Sahiptir
  TTK serisi inşaat alanında kaybedilen güven duygusunu tekrar yaratmak amacı ile birçok modelini öne sürmüştür. Modeller içinde TTK 1500 nem alma cihazı en güçlü kapasitesi ile iş görmektedir. Sabit DH 150 BXF modelinin bir benzeri olarak üretilen model daha güçlü kompresörü ile işlev yapmaktadır. Taşıma çerçevesine bağımlı olan tekerlekli sistemi ile kullanıcısını memnun eden cihazın 300 litre nem alma kapasitesi vardır. Oda içinde kurumayı etkileyecek faktörleri ortadan kaldırabilecek TTK 1500 nem kurutma cihazı suyu boşaltama anında devreye girecek drenaj pompası ile güvenli boşaltım yapabilmektedir. 2,5 metre yüksekliğe kadar pompalama yapması en derin yerde kaydedilen suyun boşaltılmasını da sağlamaktadır. Yapılan su hasar tespiti sonucu alınacak en iyi neticeyi bu cihazla alabilirsiniz.
  TTK 1500 Teknik Özellikleri
  Otomatik kurutma sağlayacak higrostat kontrolüne sahiptir, sıcak gaz defrost sistemi ile sıcak ve soğuk hava çıkışını dengede tutabilir, hava kanalları ile havanın akış hızını dengeleyebilmektedir. Aynı zamanda 3.400 metreküp alan için kullanım yapılmaktadır. Oda içinde on beş santigrat derece altında çalıştırılabilmektedir. Çalışma süresini belirleyen sayacı ve yıkanabilen hava filtresi ile ekonomik kullanım sağlamaktadır. TTK 1500 Nem alma cihazı kullanımı  hakkında daha detaylı bilgi almak için trotec724.com adresini  ziyaret edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.