Yaşlı Odası Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3516
  Anonim
  Ziyaretçi

  Sinema ve Tiyatro Salonu Klimaları – En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri

  Sinema ve tiyatro salonları kapalı alanlar olduğu için havalandırma ve iklimlendirmelerinde klimaların kullanılması gereklidir. Konuklarının konforunu düşünen salon işletmecilerinin binanın yapısına göre klima modellerini seçmesi avantajlı olacaktır. Sinema salonu klimaları satın alınırken genellikle eşit ısı dağıtımı yapan ve güçlü kapasitelere sahip kaset, kanallı ve tavan tipi klima modelleri arasından seçim yapılmalıdır.

  Yüzlerce kişinin saatlerce kapalı mekanlarda kalacağı düşünüldüğünde klimaların bir gereklilik olduğu anlaşılacaktır. Sinema salonu için klima tercihlerinde cihazın güçlü fan sistemine sahip olması, ısıtma ve soğutma değerlerinin mekana uygun olması, homojen hava dağılımı yapması ve sağlığa dost olması gibi konulara dikkat edilmelidir. Sinema ve tiyatro salonlarının kişi kapasiteleri de klimalar seçilirken önemli olacaktır.

  DdVDmz.png

  Neden Sinema ve Tiyatro Salonu Klimaları? Kullanım Avantajları

  Sinema ve tiyatro salonlarında film ve tiyatro izleme deneyimini kaliteli hale getirmek isteyen salon sahiplerinin mekanlarına uygun mitsubishi klima alması zorunluluktur aslında. Havalandırılmayan, ısıtılmayan ve serinletilmeyen salonlarda film ve tiyatro izlemek eziyete dönüşebilir. Bu nedenle satın alacağınız sinema salonu klimaları hem mekanlarınızda kaliteli hava oluştururken hem de konuklarınızı rahat ettirecektir.

  Tiyatro salonu klimaları ve sinema salonu klimaları sessiz çalışma özellikleriyle de mekanlarda herhangi bir rahatsızlık yaratmayacaktır. Sinema salonu için klima ayrıca 24 saat iyon yayma ya da anti bakteriyel filtre gibi özellikleriyle sağlığınıza dost olacaktır. A sınıfı seçtiğiniz tiyatro salonu klimaları minimum enerji harcayarak maksimum verim sunacaktır. Böylece keyifli gösteriler için mekanlarınız daha çok tercih edilecektir.

  Pr4vP7.png

  Sinema ve Tiyatro Salonu Klima Fiyatları – Kaçırılmayacak Kampanyalar!

  Sinema salonu klima fiyatları da tiyatro salonu klima fiyatları da satın almak istediğiniz klimanın markasına, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, ihtiyacınız olan klima kapasitesine, salonun kişi kapasitesine ve seçilen modelin A sınıfı olup olmamasına göre değişmektedir.

  En Çok Tercih Edilen Sinema ve Tiyatro Salonu Klimaları

   – Mitsubishi Inverter SRK 25 ZMP-S Klima
   – Mitsubishi Inverter SRK 35 ZMP-S Klima
   – Mitsubishi Inverter SRK 45 ZMP-S Klima
   – Mitsubishi Inverter SRK 63 ZR-S Klima

  Kaynak: http://www.mitsubishiklima.com.tr/sinema-ve-tiyatro-salonu-klimalari

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.