Yemek Odası Takımları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3041
  Anonim
  Ziyaretçi

  logo.png
  Yemek Odası Takımınız İle Evinizde Fark Yaratın
                  Evde çocuklar okula gider, ebeveynler çalışır, bütün gün farklı yerlerde belki de birbirinizin yüzünü hiç görmeden geçirdiğiniz yorucu saatlerin ardından tüm aile bireylerinin bir ara zaman geçirip sohbet edeceği yer yemek odası oluyor. Bu yüzden yemek odası takımınızın önemi de oldukça büyük. Hem birlikte yediğiniz yemekten aldığınız zevki artırmak hem de evinize gelen misafirlerinizi şık bir şekilde karşılayıp fark yaratmanız için Bal Home her bütçeye ve zevke uygun yemek odası takımlarıyla sizlere hizmet veriyor.
    Avangart Yemek Odası Takımları
                 Mobilya dergilerine biraz meraklıysanız ve son günlerde göz attıysanız Avangarde kelimesine zaten aşinasınızdır ama biz yine de hatırlatalım. Rönesand döneminden sonra ortaya çıkmış olan Avangard kelimesi sanat, estetik ve sosyal alanlarda yaşanan değişimi ve yeniliği temsil etmektedir. Bal Home kalitesiyle üretilmiş Avangart yemek odası takımları da alışmış olduğunuz masa ve sandalye çeşitlerinin dışına çıkarak sizlere çok daha özgün tasarımlar sunmaktadır. Farklı bütçelere göre ürün seçenekleri sunan Avangart yemek odası takımlarının mobilya fiyatları 5000 ile 22000 TL arasında değişmektedir.
   Klasik Yemek Odası Takımları
                  Hafızanıza kazınmış o klasik mobilya görüntüsünden vazgeçemiyorsanız Bal Home’un sizler için hazırladığı iki çeşit Fetih ve Bosna Klasik yemek odası takımıyla yemek odanıza imzanızı atabilirsiniz. Saraylara yakışır masa, sandalye, konsol ve gümüşlük ürünlerini hoş bir duvar boyası ve masanızın üstünden sarkan avize ile kombinleyerek bütün yemeklerini lüks içinde yiyebilirsiniz.
    Modern Yemek Odası Takımları
                  Ürünlerin işlevi ve kullanım kolaylığı benim için daha önemli ama aynı zamanda gözüme de hoş görünsün, standartlık çizgisinden biraz çıkmış olsun diyenlerdenseniz modern yemek odası takımları kategorisinde mobilyalar tam size göre. Vücudunuzun ergonomik yapısı düşünülerek üretilmiş ürünlerle gösterişsiz bir şıklığın sahibi olacaksınız. Üstelik de cebinizi yakmayan fiyatlarla.
    Country Yemek Odası Takımları
                 Farklı kültürlere göre hazırlanmış yemek odası takımları, farklı malzemelerden harmanlanarak tercihinize göre ham ahşap, metal, kumaş gibi seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Daha az kalabalık, çocuksuz ya da bir iki çocuklu ailelerin tercih edebileceği rahat ve şık tasarımlar 3000 -7000 TL arasında değişen bütçenize uygun fiyat aralıklarında sizleri bekliyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.