Yılbaşı özel çekilişi sorgulama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3275
  Anonim
  Ziyaretçi

  Yılbaşı milli piyango biletinize ya da her ayın 9, 19 ve 29 unda çekilen milli piyango biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını internet üzerinden kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Kimi için bir umut, kimi için bir eğlence kapısı olan milli piyango bileti heyecanı bu yılda bir başka. Dile kolay, gencinden yaşlısına kadar her insan büyük ikramiye olan 60 milyon tlnin peşinde. Şimdiden hayaller kurulmaya başlandı. İkramiyenin çeyrek bilete çıkması durumunda bu ikramiye dörde, yarım bilete çıkması durumunda ikiye bölünecek. Tam bilete çıkması durumunda ise şanslı kişi belki de hayatı boyunca hem kendisine hem de ailesine yetebilecek tutarın sahibi olacak.

  fc6cdebd35ee5b69aefe61dd238a26c4.png

   Halkımızın en çok bildiği kelimelerden bir tanesi de Nimet abladır. 1928 de bir piyango bileti satıcısını batmaktan kurtaran ve 1931 de sattığı yılbaşı biletine ikramiye isabet eden Nimet abla çeşitli reklamlarla da büyük ün kazanarak bugünlere ulaşmıştır. Her geçen yıl binlerce kişi nimet abla bayiisinin önünde kuyruklar oluşturarak şansına inandığı bu yerden çeyrek, yarım ya da tam bilet temin etmektedir.

   Milli piyango biletine ikramiye çıkıp çıkmadığı nasıl sorgulanır? Bunun için çeşitli yöntemler vardır. Ya sabah kalkıp büfenizden, bakkalınızdan gazete alarak teker teker bilet numaralarını kontrol edebilirsiniz ya da mp çekiliş sorgulama sitesi millipiyango.co sitesi üzerinden biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını çekilişten kısa bir süre sonra sorgulayabilirsiniz. En kolay yılbaşı özel çekilişi sonuçlarını öğrenme sitelerinden bir tanesi de bu sitedir. İnternetten milli piyango bilet sorgulama, büyük ikramiye sorgulama sitelerinden olan bu site alt yapısının kalitesi sayesinde oldukça hızlı hizmet sunmaktadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.