Yılbaşı Programları, Dansöz ve Oryantal Kiralama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2859
  Anonim
  Ziyaretçi

  11889522_949574395099026_7235924924843896075_n.jpg
  Eski yıllarda, tek kanal dönemlerinde yılbaşları özel programlar hazırlanırdı. En sevilen sanatçılar, en beğenilen şarkılar ard arda dinlenir, izlenirdi. Saat tam gece yarısına vardığında, yeni yıla girildiğinde, bir dansöz görünürdü ekranlarda. Herkes pür dikkat onu izlerdi. Adını mutlaka anmak gerekir Nesrin Topkapı. Arkaya arkaya on yıllarca aynı dansöz, yeni yıla girerken ekranlardaydı.

  O dönemler az sayıda bulunan dansözlerin özel toplantılarda, herhangi bir düğünde görmek zordu. Nesrin Topkapı ile büyüyen o zamanın çocuklar büyüdüler ve onun gibi dans etmek istediler. Onlar öğrendikçe dansöz sayısı arttı ve oryantal kiralama daha kolaylaşmaya başladı.

  Artan Dansçı Sayısı

  Bir yandan Nesrin Topkapı’nın dans gösterisini izlemek bir yandan açılan dans okullarında verlen dersler dansçı sayısının artmasını ve ucuz oryantal kiralama şansını arttırdı. Bu durumda da özellik-le daha esnek, ritmik, estetik şovlar sunan oryantaller popüler oldular.

  Eğlence sektöründe farklı deneyimler kazanmak isteyen organizasyon şiketleri, eğlence paketlerine oryantalleri de ilave ettiler. Böylece çok renkli paketler uygulanmaya başlandı.

  Günümüzde

  Bu günlerde organizasyon şirketleri sadece oryantal dans değil, modern dans ya da halk danslarında da gösteri sunabilecek sanatçıları portföyünde bulundurmaya başladılar. Artık istenilen her tür dans için sanatçı kiralamak mümkün durumda. 

  Fakat yine de elbette dansöz kiralama çok daha fazla talep görüyor.
  http://www.ucuzoryantalkiralama.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.