Casper Via Ekran Görüntüsü Alma 2021

Casper Via Ekran Görüntüsü Alma

Casper telefon üretme kararı ile birlikte çıkardığı bir çok modelde kısa sürede başarıyı yakaladı. Gerek kullandığı teknoloji ile gerekse geri dönüşlere gösterdiği saygı sayesinde bizce Türkiye de iyi bir yere gelmeyi başardı. Tabi biz Türk milleti olarak ön yargılarımızı bırakıp yorumlara göre değerlendirmeyi öğrenebilirsek ne güzel olur.

Neyse konumuza gelelim. Casper Via Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Aslında çok basit, bunun için Play Store’dan herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan Casper Via nın kendisi ile çözebiliyorsunuz.

Yapılması gereken;

  • Görselde aktarmaya çalıştığımız gibi, ilgili ekrandayken ses kısma ve güç tuşlarına aynı basıp, kısa bir süre beklemek.
  • Yada 3 parmak ekranda aşağıya  doğru çekmek.

Hangisi kolayınıza geliyorsa. Ama unutmayın; Sitemizde anlatılan işlemlerin büyük çoğunluğu tarafımızca denenmiş olmasına rağmen %100 doğruluğunu garanti edemeyiz! Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp, yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

geldiyom.com

Yazar: geldiyom

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.